Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Fisa de inscriere
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeMar Mar 18, 2014 1:19 am Scris de Hirohito Tsukuda

» It`s ok to not be ok. Right?
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeVin Mar 14, 2014 10:05 am Scris de Timea Dimebag

» Enemy of God
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:01 pm Scris de Sekai Mizushima

» Sakura Highschool
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:00 pm Scris de Sekai Mizushima

» Because I'm naughty and you're not~
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeLun Mar 10, 2014 9:29 am Scris de Sekai Mizushima

» Donuts are made in Heaven
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:23 pm Scris de Sekai Mizushima

» Silent Place
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 8:11 am Scris de Timea Dimebag

» Under the sky
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:52 am Scris de Sekai Mizushima

» Suicide room ....
Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:06 am Scris de Sekai Mizushima


 

 Because I'm naughty and you're not~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ayael Kemath

Ayael Kemath


Mesaje : 15
Puncte : 21
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : Ne▽erland

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeMar Mar 04, 2014 1:33 pm

"Because I'm naughty and you're not~ K4w83n"
Jucându-se cu o doză de suc, arucând-o în sus şi prinzând-o în podul palmei stângi în repetate rânduri, a păşit peste pragul încăperii şi s-a trândit de-a lungul pe canapeaua din colţ, suindu-şi picioarele pe marginea măsuţei din dreptul lui.
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeMier Mar 05, 2014 1:58 am

Am intrat in sufragerie plictisita si am observat o figura necunoscuta.
-Salut, persoana pe care nu am mai vazut-o in viata mea. Ce faci? zambesc larg.
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ayael Kemath

Ayael Kemath


Mesaje : 15
Puncte : 21
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : Ne▽erland

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeVin Mar 07, 2014 12:48 pm

A deschis doza de suc şi ducând-o în dreptul buzelor gustă lichidul din interiorul acesteia.
-Bună. Răspunde scurt la întrebarea tinerei, ce tocmai intrase în încăpere, îşi sprjină picioarele pe podea, luând o poziţie mai uşor de menţinut, şi propteşte mai apoi breaţele pe spătarul canapelei. Suc? Întinde doza de suc către fată şi o priveşte cu subînţeles ignorând involuntar cea de-a doua întrebare a sa.
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 12:16 pm

-Nu, multumesc.
Ma indrept incep spre canapeaua pe care se afla si ma asez langa el.
-Eu sunt Sekai, apropo.
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ayael Kemath

Ayael Kemath


Mesaje : 15
Puncte : 21
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : Ne▽erland

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 12:51 pm

Dă uşor din umeri la analiza refuzului tipărit de fată şi schiţează un zâmbet şters.
-Ayael. Îşi rosti la rândul lui numele, făcându-se atent la discuţie, îndreptându-şi privirea spre fată şi analizând-o scurt preţ de câteva secunde. Recunosc, mai ia câteva gure din lichidul color din interiorul dozei după care o aşează atent pe un colţ a mesei, nu am mai întâlnit pe nimeni cu numele acesta.
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:03 pm

-Nici eu nu am mai intalnit pe nimeni cu numele tau, e chiar unul interesant.
Ma uit spre tavan plictisita.
-Deci cati ani ai? il intreb , incercand sa creez o conversatie.
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ayael Kemath

Ayael Kemath


Mesaje : 15
Puncte : 21
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : Ne▽erland

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:07 pm

-Douăzeci şi unu. Răspunde scurt acesteia, privind-o în ochi. Dacă te-ntreb şi eu câţi ani ai tu... îşi duce mâna dreaptă după gât, rânjind sec, nu-mi voi primi o palmă sau ceva de genul acesta, no?
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:13 pm

Rad.
-Nu, de ce as face asta? Am 15.
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ayael Kemath

Ayael Kemath


Mesaje : 15
Puncte : 21
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : Ne▽erland

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:25 pm

-Păi să vedem, îşi îndepărtează din dreptul ochilor câteva şuviţe de păr ce-l deranjau, plecându-şi uşor capul în jos, să spunem doar că odată cu timpul unii tipi ajung să descopere că nu e frumos să întrebi o domnişoară, doamnă ce vârstă are.
-Ultima oară de exemplu mi-am primit o palmă de la o femeie în vârstă. Credeam că-i doamnă, era domnişoară. Să nu mai spun că nici în arta sedusului nu-s un as şi numai obrajii mei ştiu cât au suferit din cauza acestei întrebări.
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:27 pm

Ridic o spranceana.
-Inteleg. Oricum ma poti intreba ce vrei, chiar orice, nu voi reactiona in modul acesta niciodata, ii raspund schitand un zambet micut.
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ayael Kemath

Ayael Kemath


Mesaje : 15
Puncte : 21
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : Ne▽erland

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:34 pm

Zâmbi în semn de aprobare şi într-un gest scurt îi ciufulii tinerei câteva şuviţe de păr.
-Să-nţeleg că tu eşti acea puştoaică drăguţă cu toată lumea?
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitimeLun Mar 10, 2014 9:29 am

Ridic cealalta sparanceana, lasand-o jos pe cea dinainte.
-Incerc. Cum ma descurc?
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Because I'm naughty and you're not~ Empty
MesajSubiect: Re: Because I'm naughty and you're not~   Because I'm naughty and you're not~ I_icon_minitime

Sus In jos
 
Because I'm naughty and you're not~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Hotelul :: Sufrageria-
Mergi direct la: