Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Fisa de inscriere
Fisa de inscriere I_icon_minitimeMar Mar 18, 2014 1:19 am Scris de Hirohito Tsukuda

» It`s ok to not be ok. Right?
Fisa de inscriere I_icon_minitimeVin Mar 14, 2014 10:05 am Scris de Timea Dimebag

» Enemy of God
Fisa de inscriere I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:01 pm Scris de Sekai Mizushima

» Sakura Highschool
Fisa de inscriere I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:00 pm Scris de Sekai Mizushima

» Because I'm naughty and you're not~
Fisa de inscriere I_icon_minitimeLun Mar 10, 2014 9:29 am Scris de Sekai Mizushima

» Donuts are made in Heaven
Fisa de inscriere I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:23 pm Scris de Sekai Mizushima

» Silent Place
Fisa de inscriere I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 8:11 am Scris de Timea Dimebag

» Under the sky
Fisa de inscriere I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:52 am Scris de Sekai Mizushima

» Suicide room ....
Fisa de inscriere I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:06 am Scris de Sekai Mizushima


 

 Fisa de inscriere

In jos 
+3
Toru Sato
Timea Dimebag
Sekai Mizushima
7 participanți
AutorMesaj
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 1:36 pm

Toti membri vor trebui sa completeze fisa de inscriere:

Numele:
Prenumele:
Porecla:
Varsta:
Calitati:
Defecte:
Puteri:
Rude:
Prieteni:
Despre personaj:
Poza:


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Timea Dimebag

Timea Dimebag


Mesaje : 222
Puncte : 230
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 24
Localizare : Dead Wonderland

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitimeVin Feb 28, 2014 3:18 pm

Numele: Dimebag
Prenumele: Timea
Porecla: Timi
Varsta: 14
Calitati: Este creativa,onesta,hotarata,libera,aventuroasa,visatoare,de incredere,realista,are o minte analitica
Defecte: Cateodata poate fi stresanta,enervanta,iritanta.Se crede singura pe lume,e depresiva,vorbeste fara sa gandeasca,e rautacioasa,se autocritica,nu-i place sa astepte,cateodata e inspaimantatoare,confunda responsabilitatea cu dominarea, cateodata este prea egoista,anxioasa,instabila emotional,e antisociala,nu are incredere in nimeni,incapatanata,are probleme de concentrare,e egoista,agresiva,impulsiva,are schimbari bruste de dispozitie,
Puteri: Poate citii gandurile,poate sa omoare pe cineva doar daca-l priveste in ochi (doar daca vrea sa-l omoare)
Rude: Are un frate mai mare (Fukuwa Dimebag) si tatal ( Andrew Dimebag )
Prieteni:
Despre personaj: Timea vine dintr-o familie fara lipsuri materiale,dar cand era doar un bebelus,a fost aleasa de un demon sa-i fie ucenica,dandu-i sa bea sange de demon (sangele de demon o face mai puternica).A fost luata de langa familia ei si dusa departe.De atunci nu i-a mai vazut decat pe tatal si fratele ei.Cele doua surori si mama ei au disparut dupa ce s-a nascut ea.
Poza:
Fisa de inscriere 35miat4
Sus In jos
http://thebipolarghostplaysthesilence.tumblr.com/
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 9:59 am

Numele: Mizushima
Prenumele: Sekai
Porecla: -
Varsta: 15
Calitati: creativa, amuzanta, copilaroasa, visatoare (e mereu cu capul in nori), neinfricata, aventuroasa, optimista adesea
Defecte: sarcastica, irascibila, foarte sensibila, timida, nu are incredere in nimeni, singuratica, depresiva uneori
Puteri: poate calatori in timp, teleportare, telechinezie, invizibilitate, este ca o masinarie omeneasca mainile ei se pot tranforma in orice model de arma de foc (de obicei bazooka)
Rude: un frate (disparut) Kei Mizushima
Prieteni: -
Despre personaj: Ea, alaturi de familia ei, fac parte dintr-o societate secreta care consta in oprirea unei anumite creaturi de la distrugerea umanitatii. Parintii ei au murit incercand sa il infrunte. Fiecare membru al societatii detine cate un ceas special care le permite calatoria in timp pentru a-l putea gasi pe individ. Fratele ei a fost disparut in timp si de atunci se tot chinuie sa il gaseasca.
Poza: Fisa de inscriere Befunk10


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Toru Sato

Toru Sato


Mesaje : 69
Puncte : 75
Data de inscriere : 01/03/2014
Varsta : 35
Localizare : Rockport,TX

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 10:49 am

Numele:Sato
Prenumele:Toru
Porecla:Bull
Varsta:27
Calitati:Psihologia inversa, Destept, Inselator,Viclean
Defecte:Arogant, fraier,lenes
Puteri:Anticiparea miscarilor
Rude:-
Prieteni:Ronnie McCrea,Clarence Callahan
Despre personaj:Este al doilea cel mai cautat de politie din Rockport. El si prietenii lui vor sa ramana in top pentru a arata care e cel mai bun sofer de curse ilegale din Rockport.
Poza:Fisa de inscriere BullProfileIcon
Sus In jos
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 11:21 am

NUME:....
PRENUME:Ruko
Varsta:15
Calitati: nu stiu
Defecte:nu incap aici: urata,rea,antisociabila ,ueasc tot,tot ma uraste,tristete continua,etc
Descriere Personaj:Nu-mi place sa vorbesc despre asta,dar am avut un trecut oribil am pierdut toate persoanele dragi,familia tot ce-mi placea sa fac...zambetul deasemenea ramasa singura in viata sunt cautata si m-am refugiat aici in scopul de  a-mi putea regasi fericirea...sa speram
Poza: Fisa de inscriere Anime-emo-boy-4-1
Sus In jos
Ayael Kemath

Ayael Kemath


Mesaje : 15
Puncte : 21
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : Ne▽erland

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 12:44 pm

Numele: Kemath
Prenumele: Ayael
Porecla: Ael (citit Aiil)
Varsta: Douăzeci şi unu de ani (21)
Calitati: Ayael este un tip complex, oscilând de multe ori între propriile emoţii. Este sensibil, precaut, atent şi are un bun simţ practic. Calculat şi analitic, îi place mult să observe şi să înţeleagă emoţiile şi gesturile celorlaltor.  
Defecte: Modest, tăcut şi critic leagă cu greu relaţii de prietenie şi amiciţie. Prea fidel, aşteaptă mult prea multe din partea celor ce-l înconjoară şi adesea este dezamăgit de rezultatele finale. Încrezător, nu lasă loc de comentarii la adresa lui şi a celor dragi, "posedându-l" pe plan principal o stare de irascibilitate, detaşare sau rezervare faţă de ceilalţi.
Puteri: Cuagularea propriului sânge după criteriile unor arme specifife (bici, lame, mini săgeţi şi pumnale). Poate paraliza pe cineva preţ de 10 minute dacă sângele său intră în contact cu rănile  sau gura inamicul. Notă: poartă întotdeauna la el o sabie katana, însă rare sunt momentele când o scoate din teacă, bazandu-se mai mult pe propriile forţe.
Rude: -
Prieteni: -
Despre personaj: Preferă să nu vorbească despre trecutul său fabulos (iar faptul că nu-şi aminteşte nimic dinaintea vârstei de nouă -9- ani este unul dintre motive).
Poza:
Fisa de inscriere Tumblr_lfyef9DL4F1qetmu4o1_500
Sus In jos
lonelyshadow




Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 03/03/2014
Varsta : 25
Localizare : Lima,Peru-Bucuresti,Romania.

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 9:43 am

Numele:Lonely
Prenumele:Shadow
Porecla:Azura
Varsta:15
Calitati:Empatie dezvoltata, capabila sa te duca dincolo de inaltul cerului(emotional) si apoi sa te arunce in prapastie, daca este parasita. Sensibilitate, Inocenta. Ochi expresivi, Sufletul ca o gradina inflorita(are nevoie de afectiune ca sa creasca),Spontana.
Defecte:Naiva ca un copil, se infurie, se chinuie sa creasca. Probleme de Identificare,confuza,complicata. La nervi arunca cuvinte grele, ce nu pot fi uitate.
Puteri:Citeste sentimentele in ochi, iti poate paraliza corpul, iti poate induce frica extrema,hipnotizeaza(cel hipnotizat neputand fi vreodata scos din hipnoza) - ceea ce duce la sinucidere. Poate vorbi cu cei decedati, simtindu-le sentimentele intense de razbunare, scarba, rusine si anxietate.
Rude:nu prea multe
Prieteni:Sekai Mizushima
Despre personaj: ii place sa calatoreasca, iernile sunt cele mai grele pentru ca trairile sunt limitate, sensibilitate la vreme, zilele insorite sunt cele mai productive. Puterea se manifesta mai bine in lumina soarelui, Prinde putere In Aprilie si cade deobicei in depresie in Octombrie.
Poza:Fisa de inscriere Anime_Desktop_Wallpaper_by_linktothelegend
Sus In jos
Hirohito Tsukuda

Hirohito Tsukuda


Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 17/03/2014
Varsta : 25
Localizare : Intr-o lume de ciocolata

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitimeMar Mar 18, 2014 1:19 am

Numele: Tsukuda
Prenumele: Hirohito
Porecla: Hiro
Varsta: 15
Calitati: Perfecta.. Pot sa fac popcorn fara sa ard nici o boaba ,Suspicioasa , Sensibila ,Visatoare ,Incapatanata..etc etc si Da astea sunt calitati
Defecte:Oare am?  Sad 
Puteri: Pot sa ma schimb in tot ce vreau .(animale)
Rude: Sponge Bob(buretele meu de vase).. Bambi(sora).. Timon si pumba (care m-au crescut) .. Baloo (frate)
Prieteni: Sekai Mizushima si lonelyshadow
Despre personaj: Ma uitam la tv .. si am vazut o musca zburand deasupra mea ... s-a pus pe nasucul meu.. se holba la mine cu niste ochi mari .. am zambit.. cred ca si ea a zambit .. apoi ZAP a murit .. sturcita de mama pe nasul meu ... era TRIST .. am ajuns la spital .. Ma durea nasul .. dar ma gandeam mai mult la musca.. cum s-a simtit ea cand a fost strivita .. oare mai avea timp sa simta ceva ? ..TRIST T R I S T .. La spital .. a venit un om care sincer semana cu o vulpe .. dar nu stiu daca e adevarat ..vedeam in ceata desi .. eram ranita doar la nas .. si am fost injectata .. cred ca semana cu o acadea(SIRINGA O.o) .. dupa m-am trezit eram intr-o poiana albastra.. soarele rosu imi intra in ochi iar cerul verde .. imi facea cu ochiu.. atunci mi-am dat seama ca am innebunit.. eram o pasare .. zburam de colo colo desi nu stiam a zbura .. cand sa cad la pamant m-am speriat si eram un iepure .. Da Bizar .. Apoi dupa o viata intreaga de peripetii .. m-am trezit la spital .. eram pe moarte .. deodata o pisica a venit si m-a lins .. la un moment dat am devenit pisica ... mi-a salvat viata .. De atunci am fugit printre semenii mei stiind ca pot fi cand doresc eu un ANIMAL .. peste cativa ani m-am intros .. acum SUNT AICI SI PE CALE DE A FACE CEVA MARET.
Poza:[img]Fisa de inscriere 2u9im8h[/img]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa de inscriere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fisa de inscriere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Inscrieri :: Inscriere personaj RPG-
Mergi direct la: