Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Fisa de inscriere
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeMar Mar 18, 2014 1:19 am Scris de Hirohito Tsukuda

» It`s ok to not be ok. Right?
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeVin Mar 14, 2014 10:05 am Scris de Timea Dimebag

» Enemy of God
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:01 pm Scris de Sekai Mizushima

» Sakura Highschool
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:00 pm Scris de Sekai Mizushima

» Because I'm naughty and you're not~
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeLun Mar 10, 2014 9:29 am Scris de Sekai Mizushima

» Donuts are made in Heaven
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:23 pm Scris de Sekai Mizushima

» Silent Place
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 8:11 am Scris de Timea Dimebag

» Under the sky
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:52 am Scris de Sekai Mizushima

» Suicide room ....
Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:06 am Scris de Sekai Mizushima


 

 Zebreta castravetele cu picioare.

In jos 
AutorMesaj
Timea Dimebag

Timea Dimebag


Mesaje : 222
Puncte : 230
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 24
Localizare : Dead Wonderland

Zebreta castravetele cu picioare. Empty
MesajSubiect: Zebreta castravetele cu picioare.   Zebreta castravetele cu picioare. I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 5:21 am

Ok deci Hello everyone.
Sunt Nicoleta AKA Zebreta,Raul,Bob,Hitler,Chuck Norris (Multe porecle ik ik),am 13 ani,nascuta pe 15 septembrie,zodia fecioara.
O sa vorbesc despre poreclele mele creepy.
Zebreta=Mi se spune asa pentru ca am o obsesie ciudata cu zebrele.SUNT O ZEBRA OMZ ZEBRA HERE ZEBRA DINCOLO ZEBRA ZEBRA
Raul=Imi place cum pronunta rr-itii numele asta.
Bob=Pe iubitul celei mai bune prietene ale mele il cheama Bogdan si i se spune Bobi,ca s-o enervez alergam de colo colo prin clasa zicand ca-s Bob.
Hitler=Am inventat o boala,numita "boala Hitler" si am mers cu o mustata desenata la scoala,cu creionul de ochi,yup.
Chuck Norris=Ma bateam cu stalpii de la scoala si toti au inceput sa-mi zica "ZEBRETA NOUL CHUCK NORRIS"
Ok deci,imi place sa desenez.Mai nou iau lectii de pian.
Sunt obsedata de rock si metal (mai ales thrash,black si death)
Iubesc cainii.
Am o groaza de defecte,adica sunt depresiva,bipolara etc etc blabitty bla bla bla bla
DA DE INTELEGI VOI
Spun multe chestii random,sunt forever aluna,pot sa respir si sa mananc in acelasi timp.SUNT NAPOLEON NUMARUL 2
Napoleon era asa sexeh.
Numele de pe forum vine de la Dimebag Darrel si Timea idk,am cautat pe net nume pentru ca mda,habar n-aveam ce nume sa pun.
Imi place sa scriu chestii,gen poezii bla bla bla zebra sentimentala bla bla bla
Ma duc sa-l violez pe Kurt Cobain (stiu ca-i mort dar ma fac necrofila pentru el)
KBye.
Daca aveti intrebari,intrebati.
Ok suna ciudat.
*boom*
Sus In jos
http://thebipolarghostplaysthesilence.tumblr.com/
 
Zebreta castravetele cu picioare.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Member Stuff :: Welcome Central-
Mergi direct la: