Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Fisa de inscriere
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeMar Mar 18, 2014 1:19 am Scris de Hirohito Tsukuda

» It`s ok to not be ok. Right?
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeVin Mar 14, 2014 10:05 am Scris de Timea Dimebag

» Enemy of God
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:01 pm Scris de Sekai Mizushima

» Sakura Highschool
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:00 pm Scris de Sekai Mizushima

» Because I'm naughty and you're not~
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeLun Mar 10, 2014 9:29 am Scris de Sekai Mizushima

» Donuts are made in Heaven
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:23 pm Scris de Sekai Mizushima

» Silent Place
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 8:11 am Scris de Timea Dimebag

» Under the sky
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:52 am Scris de Sekai Mizushima

» Suicide room ....
Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:06 am Scris de Sekai Mizushima


 

 Phantasmagoric syndrome ~

In jos 
AutorMesaj
Ayael Kemath

Ayael Kemath


Mesaje : 15
Puncte : 21
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : Ne▽erland

Phantasmagoric syndrome ~ Empty
MesajSubiect: Phantasmagoric syndrome ~   Phantasmagoric syndrome ~ I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 11:18 am

Oh, da. Numai eu puteam ticlui un titlu original asemeni caşcavalul pământului pentru un topic introductiv.

Deci, Doamne, că nu mă pricep deloc la aşa ceva.
Alina mă strigă pământenii de când am dat cap în cap cu lumea asta (şi precizez că asta a fost acum circa şaptesprezece - 17 - ani şi ceva). Sunt gemeni; şi consider că acest fapt explică mult personalitatea mea bipolară.
Sunt o fire deschisă oricărui tip de subiect, sau aproximativ, nu mă întrebaţi cum se fabrică bebeluşii sau de ce apa e udă, cerul albastru şi aşa mai departe că-mi iau câmpiile nordice-n cap şi vă las amanet :3
Filozofică de fire, şi Sfinte Tăiţel, cât mă pot amăgii cu chestia asta. Ştiaţi că pentru a fii folozof trebuie să de îndoieşti de toate cele ce te-ncoanjoară? Mdah, asta-s eu -.- Pe bune care-i rostul gelatinei şi de ce extratereştrii nu ne-au contactat până-n zilele astea? *Tsk*
Îmi place să enervez lumea prin orice infimă, mini chestiuţă, acordându-mi personal un premiu pentru una dintre cele mai insistente, paralele, guralive şi modeste persoane from dă galaxie sparangheel (cred că-mi bat joc de mine prea mult...).

Prefer să ascult muzică ceva mai neconformistă. Pe lângă Trash, Doom sau Chietre (N.R = pietre, rock - gen muzical) şi metale simfonice, ador şi jrock-ul, urmat de krock şi kpop (ce mai combinaţie, no?).
Îmi plac filmele de acţiune, comedie, sf şi groază. Despre desene animate nici nu trebuie să spun cine ştie ce, căci de-ar fii să înşir toate seriile ce le urmăresc mi-ar lua pe puţin o oră şi juma`.
Anime, manga? Uh, sunt fană anime de pe la 6 ani şi jumate. Pe-atunci mă uitam cu bunicu la Yu Yu Hakusho, Băiatul Stafie, şi sincer spun că ne era greu să ne concentrăm la animeu, cu bunica alături de noi certându-ne că ne uităm la maimuţe... Oricum, printre seriile preferate anime se numără: Death Note ( a cărei serie chiar vreau să se continue ... Doamne, dă-le curaj şi minte să mai lanseze măcar un sezon), Hellsing, Blue Gender, Nana (Dragă Moş Crăciun, e rău să-mi doresc ca acest anime să mai aibă cel puţin 7 sezoane, urmărind personajele cum îmbătrânesc numai o.o ?) şi alte câteva, printre cele mai noi din ultimii 2 ani, care nu-mi trec prin minte momentan (cri, cri, cri, cri).
Sunt o artistă neînţeleasă. Sau nu. Îmi place să desenez, pictez, fac fotografii, prelucrez imagini şi aşa mai departe, motiv şi pentru care urmez un profil de arte plastice, dar nu m-aş vedea în veci să "procur" bani din lucrările personale (sunt prea zgârcită pentru a le da altora -.-"").


Um, cred că pentru moment ajunge, având în vedere că habar nu am dacă m-am descris pe mine eu, pe eu cealaltă, pe mine cealaltă sau aialaltă eu ._.
Sper să ne înţelegem, aveţi întrebări? Nu ezitaţi. Şi ne citim pe forum ~
Nu muşc.
Sus In jos
 
Phantasmagoric syndrome ~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Member Stuff :: Welcome Central-
Mergi direct la: