Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Fisa de inscriere
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeMar Mar 18, 2014 1:19 am Scris de Hirohito Tsukuda

» It`s ok to not be ok. Right?
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeVin Mar 14, 2014 10:05 am Scris de Timea Dimebag

» Enemy of God
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:01 pm Scris de Sekai Mizushima

» Sakura Highschool
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:00 pm Scris de Sekai Mizushima

» Because I'm naughty and you're not~
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeLun Mar 10, 2014 9:29 am Scris de Sekai Mizushima

» Donuts are made in Heaven
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:23 pm Scris de Sekai Mizushima

» Silent Place
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 8:11 am Scris de Timea Dimebag

» Under the sky
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:52 am Scris de Sekai Mizushima

» Suicide room ....
Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:06 am Scris de Sekai Mizushima


 

 Sa ma prezint :3

In jos 
AutorMesaj
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Sa ma prezint :3 Empty
MesajSubiect: Sa ma prezint :3   Sa ma prezint :3 I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 9:53 am

Eu sunt Vero,am 15 ani,sunt nebuna cu idei incredibile si ciudate,sunt rac,am ochi albastri imi place muzica,desenul stilul emo,am freza emo,ascult muzica emo imi place tot ce tine de acest stil ,ca trupe BVB,BMTH,Marylin Manson,
TH,Slip Knot, si pop doar Michael Jackson...a da si dubstep Very Happy.
Sunt foarte tampita,imi place sa fac glume,sa rad sa ma uit la Satana Pc,il oubesc pe Codrin,ma mai uit si la DDH,tequila,Dani pe net,Zmenta show,Levi,Tudi Popa..hmm ce sa mai zic?a daimi plac nimalele am un catel pe nume Ciobi,e mioritic si haios Very Happy .
Cam atat,daca mai vreti sa stiti si altceva intrebati-ma oriunde in acest forum Wink
Sus In jos
 
Sa ma prezint :3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Member Stuff :: Welcome Central-
Mergi direct la: