Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Fisa de inscriere
Suicide room .... I_icon_minitimeMar Mar 18, 2014 1:19 am Scris de Hirohito Tsukuda

» It`s ok to not be ok. Right?
Suicide room .... I_icon_minitimeVin Mar 14, 2014 10:05 am Scris de Timea Dimebag

» Enemy of God
Suicide room .... I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:01 pm Scris de Sekai Mizushima

» Sakura Highschool
Suicide room .... I_icon_minitimeMier Mar 12, 2014 12:00 pm Scris de Sekai Mizushima

» Because I'm naughty and you're not~
Suicide room .... I_icon_minitimeLun Mar 10, 2014 9:29 am Scris de Sekai Mizushima

» Donuts are made in Heaven
Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 08, 2014 1:23 pm Scris de Sekai Mizushima

» Silent Place
Suicide room .... I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 8:11 am Scris de Timea Dimebag

» Under the sky
Suicide room .... I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:52 am Scris de Sekai Mizushima

» Suicide room ....
Suicide room .... I_icon_minitimeLun Mar 03, 2014 7:06 am Scris de Sekai Mizushima


 

 Suicide room ....

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 12:43 pm

-Da...ma intreb ce voi face aici,daca nu ...voi pleca din nou...macar undeva sa fiu acceptata  Sad
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 12:53 pm

Am batut la usa in speranta ca voi mai intalni o noua prietena. De asemenea vroiam sa incep o noua viata , aproximativ.


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 12:58 pm

*Tresar brusc la.auzul bataii in usa.Eram indecisa daca sa deschid sau nu,asa amreactionat fara sa gandesc*
-Intra ...
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:02 pm

Am deschis usa si am intrat.
-Buna..sper ca nu te deranjez...


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:03 pm

-Neah,e ok .Eu sunt Ruko *ma straduiesc sa fiu draguta*
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:05 pm

-Sekai.
Axel scoate capul din rucsac.
-Woof woof!
-El e Axel.


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:09 pm

-Ce dragut !Ador cateii!...Am avut si eu unul...*ma intristasem ca o idioata,dar imi revenisem*Ce parere ai de camera mea?
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:11 pm

-Foarte tare si eu ador lucrurile sobre!
Axel sare din rucsac si se duce la ea si o linge.
-Ow te place, el nu place pe toata lumea, de obicei e foarte rautacios cu strainii.


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:14 pm

-Hey Axel :3 *ii scot un biscuite din buzunar*Poftim baiete!Vrei si tu? :3 am multe dulciuri .
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:17 pm

Axel il inhata.
-E obsedat dupa dulciuri, pot sa...iau si eu? *rosesc*


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:23 pm

-Normal !Uite*Scot mai multe cutii plinii cu dulciri diferite*Ia ce doresti si cat doresti :3.
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:24 pm

-Cate aiiiiii o.o *imi stralucesc ochii*..sunt in rai o.o..*iau o gogoasa.


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:26 pm

-Ia cate o cutie din fiecare pentru mai tarziu Wink ,sti ca sa mai ai .
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeSam Mar 01, 2014 1:28 pm

-Ma simt prost eu nu ti-am luat nimiiiicccc...


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 6:06 am

-Nu e nevoie ^^... Oh nu!Cat e ceasul...scz dar tre sa te dau afara pt ca...trebuie sa iau un medicament deoarece e un tratament mai ciudat si...e complicat dar poti lua cate dulciuri vrei si te poti intoarce mai tarziu...imi pare rau ca trebuie sa pleci...sper ca nu te superi pe mine Sad
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 6:07 am

- E in regula o.o vin mai tarziu dupa dulciuri, sper ca nu te-am suparat...anyways see ya! Hai Axel!
Iesim afara din camera.


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 8:33 am

-Woaw,in sfarsit am putut sacomunic cu cineva Smile...
*Deodata,usa se incuie singura,ferestrele.se inchid,la fel si lumina in jur totul fiind intuneric si o voce malefica de demon se auzi usor,in soapta:Go to sleep!!!*
-Cine esti???*in gandul meu"of...trebuie sa-mi iau repde pastila altfel ma transform..."am reusit sa gasesc pastila am luat-o,dupa care iar acea voce:Go to sleep!!...Muhaha!*
-Oricine ai fi arata-te!!!
*Brusc,o aratare cu gura taiata so plin de sange cu cutitul im mana,nefiind altul.decat

Jeff The Killer*:
-Nu ma mai.sti?Sunt eu ...Jeff *zambet de pishopat*
-Jeff pe care il stiu eu nu ar fi omorat pe nimeni...esti un impostor!
-Nuprea cred...Ruko uita-te in ochii mei .
*Deodata au aparut amintiri cu acel Jeff pe care il stiam dinainte saajunga un criminal psihopat*
-Nu pot sa cred...chiar tu esti?
-Da si esti singura pe cate nu simt nevoia sao despic,cu alte cuvinte mi-ai lipsit.
-Si tu mie,dar ce cauti aici?
-Pai,am venit dupa tine sa-ti fac o oferta,daca vei veni cu mine ii vom distruge pe toti cei care ti-au omorat familia si prietenii,iar dupa macel samergem departe de toti oamenii pentru a nu fi gasiti.Ce spui?
-Nu stiu ce sa zic...abia am ajuns aici si imi facusem o prietena....
-Deci sa inteleg ca nu esti hotarata?
-Da...
-Atunci te mai las sa te gandesti,alege:razbunare sau sa ramai aici.
*Totul reveni la loc,m-am asezat in pat si am atipit,cu gandul la cele spuse de Jeff*
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 8:40 am

Sekai era la usa in tot acel timp si a auzit totul.
-Axel...locul a devenit nesigur...persoana care este cautata de toata organizatia...se pare ca este aici...
-Woof!
-Nu putem lupta impotriva ei, i-a facut ferfelita pe mama si pe tata, dar pe mine?
-Woof...
-Nici eu nu vreau sa plec...
-Woof!
-Stiu...


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 8:50 am

*Ma trezesc*
-Doamne asta mai lipsea!!Hmm razbunare...daca ma razbun si omor in prostie nu am de castigat...ca si cum daca as omora oameni mi-as aduce familia inapoi...e imposibil,macar ceilalti sa traiasca si sa se bucure de viata.Jeff s-a schimbat mult a devenit un monstru,numai e deloc baiatul dragut de alta data...si totusi mi-e asa dor de el,am fost despartiri de acei oameni...Fuck!!De ce atatea decizii!!
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 8:53 am

-Cred ca ar trebui sa plecam..
-Wof wof!
-Si daca ma intorc ce? Ii spun "vezi ca prietenul tau este cautat spre ucidere"?
-Woof...
-Bine ma duc...dar nu voi aduce vorba despre asta..
-Woof!
Bat la usa.
-Um..Ruko..cred ca am uitat ceva la tine in camera...pot sa intru?...


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 9:20 am

-Sigur,intra*ii deschid ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic,cu zambetul pe buze*
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 9:47 am

Intru si ma prefac ca caut ceva.
-Mda nu e aici ,cred ca l-am luat hehe...si tu ce mai faci?


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 9:58 am

-Pai bine tu?Smile)))) ....e amuzant,hai spune motivul pentru care ai venit *rad*e ok daca vrei inchidem usa si discutam*stiam ca auzise tot la usa si etc*
Sus In jos
Sekai Mizushima
Admin
Sekai Mizushima


Mesaje : 295
Puncte : 310
Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 25
Localizare : Everywhere but nowhere

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 9:58 am

-Pentru dulciuri...*rosesc*


Ultima editare efectuata de catre Sekai Mizushima in Lun Mar 03, 2014 10:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://adventuretime.forumgratuit.ro
Ruko

Ruko


Mesaje : 25
Puncte : 29
Data de inscriere : 28/02/2014

Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitimeDum Mar 02, 2014 10:02 am

-Esti sigura ca nu pentru altceva?:3Legat de zgomotul de mai inainte?Dulciuri poti sa iei cate vrei Wink.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Suicide room .... Empty
MesajSubiect: Re: Suicide room ....   Suicide room .... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Suicide room ....
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Hotelul :: Camere fete-
Mergi direct la: